Dlaczego my?

Każda branżna ma swoje reguły gry i wymagania. My dobrze znamy IT i tam głównie szukamy swoich klientów.

Rozumiemy, że każdy biznes jest inny. Wpływa na to wiele czynników, dlatego nie staramy się być lekarzem w każdej specjalności, ale pomagamy tym, których znamy najlepiej  – firmom działającym projektowo, firmom innowacyjnym. Przez wiele lat obsługiwaliśmy startupy i softwarehouse?y, dlatego poznaliśmy ich model działania. Do tego weszliśmy głęboko w ich kwestie inwestorskie oraz dotacyjne, stąd nasze przekonanie, że możemy pomóc każdemu, kto ma tego typu zagadnienie do obsłużenia.

Blisko współpracujemy ze specjalistami z innych dziedzin (prawnicy, doradcy podatkowi, firmy IT), więc mamy wsparcie w niemal każdej dziedzinie. Spróbuj, a zobaczysz jak to działa w rzeczywistości. Obiecujemy, że będziesz zadowolony!

NASZA OFERTA

Nasze usługi

Księgowość sprawy i kadrowe

Oferujemy wygodne modele współpracy, dopasowane do potrzeb Klienta oraz konkurencyjne podejście cenowe wynikające z dopracowanych procesów obsługi i przetwarzania dokumentów.

Zarządzanie finansami

Służymy wiedzą i doświadczeniem z zakresu finansów przedsiębiorstw wynikającymi z wielu lat pracy i Partnerów, z którymi współpracujemy.

Wsparcie informacyjne

Opieramy się na sprawdzonych wzorcach i narzędziach, które jesteśmy dopasować do najbardziej wyrafinowanych potrzeb Klienta. Zarówno od strony technicznej jak i merytorycznej.

Sprawy formalne i wirtualne biuro

Udostępniamy możliwość zakładania i prowadzenia działalności pod adres biura, które prowadzimy samym centrum Wrocławia.

Nasz rodzinyn zespół

Marek Madej

Ekspert z wieloletnim doświadczeniem, dyrektor finansowy i konsultant z zakresu zarządzania kosztami.
Danuta Madej

Danuta Madej

Księgowa, główny organizator pracy biura i osoba odpowiedzialna za porządek w dokumentach.
Wiktoria Gawlik

Wiktoria Gawlik

Opiekun Klienta, odpowiedzialna za kontakty i relacje z firmami, odbiór dokumentów oraz
Skorzystaj z naszej oferty